Головна

Ми раді вітати вас в нашому інтернет-магазині «Strange Food»!
Багато з вас, подорожуючи різними куточками нашої планети, мав можливість насолодитися прекрасними національними стравами та продуктами тієї чи іншої країни, спробувати їхні традиційні делікатеси, технологія приготування яких не змінювалися протягом декількох сотень років! І звичайно ми, як правило, намагаємося привезти додому те, що особливо сподобалося і насолоджуватися цими вишуканими стравами вже у себе вдома, згадуючи прекрасні моменти своєї подорожі.

Але наш інтернет-магазин продуктів для гурманів, вже подбав про те, щоб ви не виходячи з дому, змогли зробити справжній гастрономічний тур по багатьох країнах! Тут ми зібрали кращі з кращих делікатеси, якими ви можете насолодитися тільки там, де виготовлена дана продукція.

У чому особливість нашого інтернет-магазину делікатесів?

Вся наша продукція виготовлена ​​на виробництвах, де якість є головним критерієм.

Для того, аби Ви могли отримати свіжий продукт і при цьому відчути саме той смак, який запам’ятається на довгі роки.

Ми наполегливо просимо, забирати продукцію з відділення пошти в день його надходження. Через те, що там немає належних умов для зберігання продукції.

Разом з виробниками даної продукції для справжніх гурманів, ми проводимо різні сезонні акції та знижки для того, аби всі наші клієнти могли познайомитися з тим або іншим делікатесом.

Головна відмінність нашого інтернет-магазину від інших полягає в тому, що наша команда, щодня докладає величезних зусиль для того, щоб ви могли отримати, дійсно свіжу та якісну продукцію. Ми навіть не хочемо допускати думки про те, що сьогодні в Україні практично неможливо купити дану продукцію відмінної якості!
Якщо у вас виникли будь-які питання, можете звернутися до нас, за професійною консультацією з приводу будь-якої представленої продукції.

Головна цінність для нас – це покупець, а головна мета – доставити задоволення та незабутні емоції від купленої в нашому інтернет-магазині продукції!

Будемо щиро раді бачити вас і сподіваємося на довгу та «смачну» співпрацю!
З повагою команда Strangr Food!