Хороше запитання, коли Ви будете їсти перець Каролінський Жнець, напевно будете відчувати, що він Вас вбиває. Просто знайте: біль в животі та 

дупі буде тривати довше, ніж вогонь у роті! Так що дійте обережно … В перці Carolina Reaper повно хімічного капсаїцину, і в досить високих концентраціях він може стати смертельним нейротоксином. Кароліна Ріпер є частиною сімейства рослин Capsicum, і це сумно відома хімічна речовина, яка дає їм неймовірну пекучість.

Перець Кароліна Ріпер офіційно визнаний найгострішим перцем у світі з більш ніж 2 мільйонами теплових одиниць Сковілла. Таким чином, достатня кількість цього перцю за короткий проміжок часу,

 безсумнівно, може вбити Вас. Може бути. Ніхто не пробував, і ми б не рекомендували це! Ви навряд чи зможете з’їсти навіть один перець Carolina Reaper, але якщо ви з’їсте цілу миску, то у вас можуть бути проблеми!

Чи може Кароліна Ріпер вбити тебе?

Дослідження, проведене в 1980 році, показало, що 3 фунти (так само 1361-г.) Найгострішого перцю у світі у вигляді порошку, з’їденого за один раз, можуть вбити 70 кілограмову людину. З усім тим, це всього лише розрахунок, тому що хто міг проковтнути 3 фунти Carolina Reaper за раз? Ну, хто знає, хто-небудь божевільний, ймовірно, спробує це. Ми б не стали! Для більшості людей вживання Каролінського Женця забезпечить на пару днів серйозного дискомфорту – але, мабуть, не існує довгострокової небезпеки вживання в їжу супер гострого перцю.

Проте, ми як і раніше не рекомендуємо їсти Carolina Reaper цілком або у великій кількості. Нам подобається використовувати їх для додання смаку їжі, а не для того, щоб спалити лице. Не тільки Жнець може змусити вас відчути, що ви вмираєте. Руара Барратт, незалежний журналіст, який працює в Великобританії, на власні очі знає наслідки вживання занадто великої кількості капсаїцину після того, як гамбургер, залитий концентрованим соусом з пири-пири з Індії, відправив його до лікарні.

За словами Барратта, він відчував біль у роті тільки через кілька секунд після першого укусу бургера, і з часом біль тільки посилилася. «Як тільки все, що мені вдалося проковтнути, досягло мого шлунка (як би глибоко всередині мене воно не доходило), мої ноги почало судомити, і мої руки схопилися (я вважаю, тому що у мене було гіпервентиляція)», – написав Барратт в електронному листі в «Медікал Дейлі». «Мої очі закотилися, я був дуже блідий, і мені було важко говорити». Досвід Барратта тривав в цілому три години, і хоча він не зазнав серйозної шкоди для здоров’я, він відчував, що гострота вбиває його.

Ти не помреш від перцю Каролінський Жнець!

Приймання одного перцю Carolina Reaper навряд чи вб’є Вас, але – ми безумовно не рекомендуємо намагатися з’їсти його! Це НЕ буде хорошим досвідом, і у вас буде день або два дискомфорту, коли ви будете «обробляти» капсаїцин. Ми вважаємо, що ці перці найкраще підходять для приготування гострого соусу, сальси, або горішків таких як Death Nut Challenge 2.0 які надають смак і гостроту Женця, а не «я думаю, я вмираю». Женці Кароліни досить легко вирощувати, для проростання насіння Carolina Reaper потрібно трохи терпіння (це може зайняти від 7 до 30 днів, при температурі 26-30 ° C). Крім того, вони дійсно довго дозрівають. Але терпіння – це чеснота з супер гострим перцем, а пряність і смак того варті!